Do jakich drukarek są tanie tonery – oszczędność pieniędzy to mądra decyzja, jeśli chodzi o wymianę materiałów eksploatacyjnych do drukarki. To logiczne, ponieważ niedrogi sprzęt podczas pracy może kosztować więcej niż urządzenie laserowe. Błąd w doborze tonera może prowadzić nie tylko do pogorszenia jakości druku, ale także do skrócenia żywotności samej technologii laserowej. Jeśli jednak zostanie to zrobione dobrze, uzyskasz zarówno dobre wydruki, jak i niższy koszt w przeliczeniu na stronę.

Co to są tonery do drukarek?

Nasza firma oferuje wysokiej jakości, ale tanie w zakupie tonery do drukarek laserowych. Tonery to drobno zdyspergowane substancje (proszki), oparte na cząsteczkach polimeru o wielkości 5-20 mikronów, które zawierają dodatki określające kolor, a także właściwości magnetyczne i ładunek. Tonery uzyskuje się zarówno chemicznie (poprzez mieszanie lub barwienie mikrocząstek) jak i mechanicznie (przez prasowanie masy barwnika, a następnie jej wytłaczanie (mielenie).

Drukarki laserowe cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie, drukując bezbłędnie na papierze o dowolnej gęstości. Wysoki popyt wynika w dużej mierze z popularności kolorowych tonerów. Umożliwiamy zakup zamiennika tonera po przystępnej cenie do większości modeli drukarek laserowych. Niezawodność, trwałość i gwarancja nienagannej jakości druku są nieodłączną cechą tych produktów. Uzupełnianie tonerów jest ekonomiczne, ale stabilna praca sprzętu biurowego jest możliwa tylko przy użyciu dobrej jakości materiałów eksploatacyjnych. Prostota konstrukcji wielu drukarek pozwala na ich wymianę nawet zwykłym użytkownikom. Kupując tanie tonery do drukarki cyfrowej możesz mieć pewność, że będzie działała bez zarzutu. Jeśli masz trudności z określeniem tonera pasującego do urządzenia lub z jego instalacją, skontaktuj się z pracownikiem naszego sklepu.

Polecamy do drukarek :

 

Do jakich drukarek są tanie tonery?

Drukarki laserowe od dawna zadomowiły się w życiu współczesnych ludzi. Większość biur całkowicie przeszła na ten rodzaj druku. Zaletą tych drukarek jest to, że są bardzo ekonomiczne pod względem zużycia atramentu. Czas drukowania tych urządzeń na ogół przekracza druk atramentowy i igłowy i osiąga 20 stron na minutę. Wynika to z faktu, że wiązka lasera ma większą prędkość niż głowice drukujące innych urządzeń.

Korzystanie z drukarek laserowych ma swoje zalety:

      • Szybkie i ciche drukowanie.
      • Odporność zadrukowanych arkuszy na wilgoć i światło.
      • Wysokiej jakości teksty i zdjęcia.

Najbardziej optymalnym obszarem dla drukarek laserowych są biura i różne przedsiębiorstwa, w których trzeba dużo i długo drukować. Ale znajdują zastosowanie także w domach prywatnych. Obecnie nie ma problemu z zakupem taniego tonera do drukarki laserowej, dostępne są ekonomiczne zamienniki, które spełniają swoje funkcje w 100%.

Do jakich drukarek są tanie tonery
Do jakich drukarek są tanie tonery

W naszym sklepie możesz nabyć tani zamiennik tonera do drukarki laserowej z dużą wydajnością do 3000 stron. Produkt ten powstał na bazie najwyższej jakości komponentów. Kupując taki toner uzyskujesz oszczędności nawet do 50% kosztów wydruku. Ważne! Tanie tonery do drukarek cyfrowych nie łamią patentów producentów urządzeń, działają jak oryginały. Na przykład tani zgodny toner do HP LaserJet Pro jest kompatybilny z urządzeniami tego producenta: M14-M17, M15a,  M15w, M25-M27,  M28-M31, M28a,  MFP M28w.

Jeśli poszukujesz taniego tonera do drukarki cyfrowej Ricoh Aficio SP, złóż zamówienie na naszej stronie. Posiadamy kompatybilne zamienniki do urządzeń: C250DN, C250SF, C260DNw, C260SFNw, C261DNw, C261SFNw. Wydajność 2000 stron czarny, 1600 stron kolory. Wysokiej jakości komponenty zostały wykorzystane również przy tanich tonerach do drukarek cyfrowych Samsung. Są kompatybilne z urządzeniami: ML-1640 i ML-2240. Wydajność do 6000 stron (2x 3000 stron).

Posiadamy tanie tonery również do drukarek cyfrowych innych producentów: Brother, Canon, Dell, Epson, IBM, OKI, Panasonic, Sharp, Toshiba i wiele więcej. Oferowane przez nasz sklep zamienniki tonerów zostały przez naszych klientów uznane za godne zaufania. Warto wybierać sprzedawane przez nas produkty które pracują tak samo efektywne jak produkty oryginalne a posiadają dużą niższą cenę. Jeżeli chcesz zaoszczędzić na eksploatacji swojej cyfrowej drukarki sięgnij po tanie zamienniki tonerów.

Tanie tonery w zamiennikach do wykorzystania w biurze i w domu

Tanie tonery sprzedajemy w zamiennikach i są one stale dostępne. Niektórzy klienci już kila miesięcy po zakupie drukarki cyfrowej zwracają się do nas z pytaniem o tonery w rozsądnej cenie, ponieważ koszt oryginałów jest dla nich za wysoki. Mamy świadomość że, tanie analogi nie ustępują jakością i użytecznością, dlatego polecamy tonery kompatybilne z ich urządzeniem. Wszyscy skorzystają na zamiennikach, a jest to uzależnione od intensywności drukowania. Nasi klienci są zadowoleni, że dostępne są analogi oryginalnych wkładów, które nie są gorszej jakości niż materiały eksploatacyjne producentów sprzętu o tej samej nazwie.

Jaka jest różnica między kompatybilnymi tanimi tonerami a oryginalnymi?

Chociaż oryginalne tonery są produkowane i sprzedawane głównie przez producentów drukarek, wielu niezależnych producentów produkuje wkłady zgodne z oryginałami. Tym samym na rynku dostępnych jest wiele wysokiej jakości produktów. W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone zamienniki, które po przetestowaniu często wykazują lepsze wyniki niż oryginalne produkty. Producenci produktów porównali różne zestawy tonerów od innych dostawców jako oryginalne z wiodącymi firmami. Wyniki testowanych zestawów były bardzo przekonujące. Koszty druku są obniżone, dzięki czemu można zaoszczędzić.

Jednocześnie jakość druku można porównać z oryginalnymi wkładami podczas testowania produktów. Ogólnie rzecz biorąc, po przeprowadzeniu tego testu możemy stwierdzić, że prawie zawsze uzasadnione jest kupowanie kompatybilnych tanich tonerów do drukarek cyfrowych. Różnice jakościowe są minimalne. My z kolei jesteśmy gotowi doradzić i dobrać optymalny toner do Twojego urządzenia, który nie wpłynie negatywnie na jego pracę. Zadzwoń, nasi eksperci na pewno pomogą i opowiedzą o zaletach kompatybilnych tonerów.