Smarfony z Gorilla Glass – niezwykle twardy szkło Corning® Gorilla® Glass pozwala na dziś najmodniejsze konstrukcje smartfonów, zapewniając jednocześnie wyjątkową odporność na zadrapania, uderzenia i upadki z codziennego użytku. Ostatnio smartfony, które się pojawiły na rynku ze szkłem Corning® Gorilla® Glass:

Samsung Galaxy S10

Smarfony z Gorilla Glass
Smarfony z Gorilla Glass

Bez wycięcia. Bez zakłóceń. Samsung Galaxy S10 + zapewnia dokładnie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne – ekran. Prawie bezramowy 6,1-calowy wyświetlacz Quad HD + Dynamic AMOLED Infinity umożliwia głębsze, bardziej szczegółowe i wciągające wrażenia wizualne. Smukła i wyważona konstrukcja zapewnia wygodne dopasowanie do dłoni. Przód Galaxy S10 jest wyposażony w szkło Corning® Gorilla® Glass 6, które zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę przed upadkiem. Z tyłu Samsung zaprojektował odporne na uszkodzenia i upuszczenie szkło Corning® Gorilla® Glass 5.

Sony Xperia 1

Sony Xperia 1 gorilla glassWykorzystując najnowszą zaawansowaną technologię wyświetlaczy Sony®, Xperia 1 ma oszałamiający 6,5-calowy ekran OLED CinemaWide ™ 4K HDR 21: 9 i profesjonalny system potrójnych obiektywów. Z przodu iz tyłu Xperia 1 została zaprojektowana z odpornym na uszkodzenia i upadki szkłem Corning® Gorilla® Glass 6.

LG V50 ThinQ™ 5G

LG-V50 ThinQ 5G gorilla glassWykorzystując prędkość sieci 5G, LG V50 ThinQ ™ 5G to prawie cały ekran z 6,4-calowym wyświetlaczem OLED oraz trzema tylnymi aparatami i dwoma z przodu, aby rejestrować naprawdę oryginalne selfie, zdjęcia i filmy, które są bogate szczegółowo. Z przodu LG V50 ThinQ ™ 5G ma odporne na uszkodzenia szkło Corning® Gorilla® Glass 5. Z tyłu twarde, odporne na upadki szkło Corning® Gorilla® Glass 6.

czeski